Latest News

FLEADH CHEOIL NA MUMHAN 2020 (2) 180610BM harp

Fleadh na Mumhan 2019

Results

1A Fidil / Fiddle (Faoi 12)

1st Anna-Mai Condon, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Laoise Ní Chinnéide, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

3rd Doireann Egan, CCÉ, An Tulach, Clár

 

1B Fidil / Fiddle (12-15)

1st Cillian Ó Cathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Cushla Murphy, CCÉ, An Tulach, Clár

3rd Mairéad Ní Bhriain, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

 

1C Fidil / Fiddle (15-18)

1st Séamus O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Caoimhe Ní Fhlannabhra, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Eve O' Connor, CCÉ, An Tulach, Clár

 

1D Fidil / Fiddle (O18)

1st Sarah O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Blaithín Ní Chinnéide, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Caitríona Ní Luasa, Cúil Aodha, Corcaigh

 

2A Bosca Ceoil / Button Accordion (Faoi 12)

1st Michael Healy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Eimear Clancy, CCÉ, Croisín, Clár

3rd Thomas Breen, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

2B Bosca Ceoil / Button Accordion (12-15)

1st Joseph Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Eoin Mac An Bháird, CCÉ, CAH, Luimneach

3rd Amhlaoibh Ó Síocháin Ó Beoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

 

2C Bosca Ceoil / Button Accordion (15-18)

1st Keelan Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Cathal Mac Grianna, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Stephen Kennedy, CCÉ, An Tulach, Clár

 

2D Bosca Ceoil / Button Accordion (O18)

1st Aisling Hunt, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Dáithí Ó hÉalatha, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Cathal Ó Riain, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

 

3A Feadóg Mhór / Flute (Faoi 12)

1st Caoimhe Parry, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

2nd Sarah Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Eve Crotty, CCÉ, Craobh Thrá Mhór, Port Láirge

 

3B Feadóg Mhór / Flute (12-15)

1st Rebecca Griffin, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

2nd Eileen Costello, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

3rd Áibhín O'Neill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

3C Feadóg Mhór / Flute (15-18)

1st Aideen Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd David Barry, CCÉ, Cathair Dún Iascaigh, Tiobraid Árann

3rd Stephen Kennedy, CCÉ, An Tulach, Clár

 

3D Feadóg Mhór / Flute (O18)

1st Séamus Ó hAirtnéide, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Conor Harnett, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

3rd Grace Kennedy, CCÉ, An Tulach, Clár

 

4A Feadóg / Whistle (Faoi 12)

1st Eve Crotty, CCÉ, Craobh Thrá Mhór, Port Láirge

2nd Kate Roche, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

 

4B Feadóg / Whistle (12-15)

1st Éimhear Ní Fhlannabhra, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Áine Dé Grás, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Holly O'Loughlin, CCÉ, Croisín, Clár

 

4C Feadóg / Whistle (15-18)

1st Stephen Kennedy, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Gormfhlaith Ní Shíocháin Ní Bheoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

3rd Aideen Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

4D Feadóg / Whistle (O18)

1st Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Diarmuid Donnellan, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Colm Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

 

5A Cairdín Pianó / Piano Accordion (Faoi 12)

1st Ciarán Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Cliodhna Ní Chonchubhair, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Eoin Mac Uidhir, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

5B Cairdín Pianó / Piano Accordion (12-15)

1st Áine Ní Shíocháin, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Micheál Ó Maoldomhnaigh, CCÉ, CAH, Luimneach

3rd Eibhlín Ní Fhreaghaile, CCÉ, CAH, Luimneach

 

5C Cairdín Pianó / Piano Accordion (15-18)

1st Aindreas Ó Coileáin, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

2nd Eoin Kelly, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

 

5D Cairdín Pianó / Piano Accordion (O18)

1st Denise Ní Pámier, CCÉ, chloich na Coillte, Corcaigh

2nd Áine Ní Chaoimh, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

6A Consairtín / Concertina (Faoi 12)

1st Eabha Ní Mhurchú, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Emma Crowley, CCÉ, Cill Orglan, Ciarraí

3rd Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

 

6B Consairtín / Concertina (12-15)

1st Éimhear Ní Fhlannabhra, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Rachel Mahony, CCÉ, Croisín, Clár

3rd Jesse O'Connor, CCÉ, An Tulach, Clár

 

6C Consairtín / Concertina (15-18)

1st Róisín Duffy, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Cáitlín Ní Dháibhis, CCÉ, Cluain Chreadhail, Luimneach

3rd Raonaid Ní Riodal, CCÉ, CAH, Luimneach

 

6D Consairtín / Concertina (O18)

1st Máire Ní Chonchúir, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Colm Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Clara Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

 

7A Píb Uilleann / Uilleann Pipes (Faoi 12)

1st Muireann Meade, CCÉ, Loughmore, Thiobraid Árann

2nd Tove Byers, CCÉ, CAH, Luimneach

3rd Katie Crowley, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

7B Píb Uilleann / Uilleann Pipes (12-15)

1st Cian Smith, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Fearghus Walsh, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Seán Neylon, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

7C Píb Uilleann / Uilleann Pipes (15-18)

1st Naoise Ó Mearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Cian Ó Conghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

3rd Micheál Mac Giobúin, CCÉ, CAH, Luimneach

 

7D Píb Uilleann / Uilleann Pipes (O18)

1st Jack Mac Partaláin, CCÉ, Ormond, Thiobraid Árann

2nd Muireann Ní Shé, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Éanna Hyland, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

 

8A Cruit / Irish Harp (Faoi 12)

1st Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

2nd Ciarán Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Vy Há Ní Laoghaire, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

8B Cruit / Irish Harp (12-15)

1st Alana Ní Riordáin, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Aisling Moroney, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Liam Mac Giobúin, CCÉ, CAH, Luimneach

 

8C Cruit / Irish Harp (15-18)

1st Micheál Mac Giobúin, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Siobhán Kelly, CCÉ, Ballynacally/Lissycasey, Clár

3rd Naoíse Ní Bharóid, CCÉ, Cill Shléíbhe, Tiobraid Árann

 

8D Cruit / Irish Harp (O18)

1st Caoimhe Nic Ghiobúin, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Cara Ní Chiarba, CCÉ, Craobh na Sionna, Clár

3rd Síofra Thornton, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

 

9A Orgán Béil / Mouth Organ (Faoi 12)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

9B Orgán Béil / Mouth Organ (12-15)

1st Sadhbh Ní Shiúrtán, CCÉ, Garryowen, Luimneach

2nd Darragh Ó Nualláin, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

 

9C Orgán Béil / Mouth Organ (15-18)

1st Liam Mac Thomais, CCÉ, Ros Cre, Tiobraid Árann

 

9D Orgán Béil / Mouth Organ (O18)

1st Pauline Callinan, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Arlene O'Sullivan, CCÉ, Inisdiomáin, Clár

3rd Seán Ó Riordáin, Kilmore, Granagh, Limerick

 

10A Bainseó / Banjo (Faoi 12)

1st Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Tadhg O'Riordan, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Jack Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

10B Bainseó / Banjo (12-15)

1st Eóin Ó Tornóir, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Diarmuid Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Eoin Costello, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

 

10C Bainseó / Banjo (15-18)

1st Evan Gloeckner, CCÉ, Cathair Phort Láirge, Port Láirge

2nd Paul Mullane, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

3rd TJ Willis, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

10D Bainseó / Banjo (O18)

1st Shane Scanlon, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Darragh Ó Ciardha Ó Cinnéide, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

3rd Thomas Aherne, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

 

 

11A Maindilín / Mandolin (Faoi 12)

1st Shane Mescall, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

2nd Jack Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

11B Maindilín / Mandolin (12-15)

1st Diarmuid Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Eóin Ó Tornóir, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Michéal Ó Ficheallaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

11C Maindilín / Mandolin (15-18)

1st Darragh Whelan, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

2nd Dylan Quinn, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Caroline Hurley, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

 

11D Maindilín / Mandolin (O18)

1st Shane Scanlon, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Timmy Flaherty, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

3rd Thomas Aherne, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

 

12A Pianó / Piano (Faoi 12)

1st Clodagh Ní Chathaláin, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Anna Ní Dhuibhir, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

3rd Eimear Ní Laogharnain, CCÉ, Inisdiomáin, Clár

 

12B Pianó / Piano (12-15)

1st Éabha Mc Inerney, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Áine Ní Shíocháin, CCÉ, CAH, Luimneach

3rd Sinead O'Connor, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

 

12C Pianó / Piano (15-18)

1st Aidan Quigney, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Noel O'Gorman, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

3rd Pádraig Ó hAirtnéide, CCÉ, CAH, Luimneach

 

12D Pianó / Piano (O18)

1st Hannah Collins, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

2nd Conor Nolan, CCÉ, Tulach Sheasta, Tiobraid Árann

3rd Máire Ní Mheacair, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

 

13A Mileoidean / Melodeon (Faoi 12)

1st Michael Healy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Niall Fitzgerald, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

3rd Róisín Dunphy, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

13B Mileoidean / Melodeon (12-15)

1st Amhlaoibh Ó Síocháin Ó Beoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Joseph Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd Kieran Mackessy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

13C Mileoidean / Melodeon (15-18)

1st Cathal Mac Grianna, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Keelan Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Liam Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

13D Mileoidean / Melodeon (O18)

1st Stephen Hale, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Steven O'Leary, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

3rd Anthony Cahill, CCÉ, Craobh na Dúglaise, Corcaigh

 

14A Rogha Gléas / Miscellaneous (Faoi 12)

1st Jack Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Niall Fitzgerald, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

3rd Tadhg Ó Caoimh, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

 

14B Rogha Gléas / Miscellaneous (12-15)

1st Eóin Ó Tornóir, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Peter Doyle, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Meadhbh Mc Carthy, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

 

14C Rogha Gléas / Miscellaneous (15-18)

1st Aoife Mc Carthy, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Sorcha Ní Fhógartaigh, CCÉ, Cill Shléibhe, Tiobraid Árann

3rd Matthew Ryan, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

 

14D Rogha Gléas / Miscellaneous (O18)

1st Darragh Ó Ciardha Ó Cinnéide, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

2nd Shane Scanlon, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Sarah O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

 

15A Tionlacan / Accompaniment (Faoi 12)

1st Mark Mc Namara, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

3rd Vy Há Ní Laoghaire, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

15B Tionlacan / Accompaniment (12-15)

1st Éabha Mc Inerney, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Jesse O'Connor, CCÉ, An Tulach, Clár

3rd Emer Mc Carthy, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

15C Tionlacan / Accompaniment (15-18)

1st Aidan Quigney, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Darragh Ó Tuama, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Sean Dunford, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

15D Tionlacan / Accompaniment (O18)

1st Eamonn Ó Cadhla, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Ian Mac Síthigh, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Feargus Mac Craith, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

16A Bodhrán (Faoi 12)

1st Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Aoibheann Ní Dhriseoll, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Kevin Duffy, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

16B Bodhrán (12-15)

1st Seán O Deiseach, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Kieran Mackessy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Eoghan Mac Amhlaidh, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

16C Bodhrán (15-18)

1st Treasa Ní Mheachair, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

2nd Adam O Glaisne, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Donal Ó Cochlán, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

16D Bodhrán (O18)

1st Séamus Ó Conchúir, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

2nd Thomas Aherne, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

3rd Sorcha de Búrca, CCÉ, Cill Shléibhe, Tiobraid Árann

 

 

17A Drumaí Céilí / Céilí Drums (Faoi 12)

1st John O'Regan, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

2nd Aoibheann Ní Dhriseoll, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

17B Drumaí Céilí / Céilí Drums (12-15)

1st Dara Fitzgerald, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Seán Ó Deiseach, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Caleb Mahony, CCÉ, Croisín, Clár

 

17C Drumaí Céilí / Céilí Drums (15-18)

1st Colm Ó Teimhneáin, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Clíodhna O'Keeffe, CCÉ, Doora-Barefield, Clár

3rd Seán Considine, CCÉ, Inisdiomáin, Clár

 

17D Drumaí Céilí / Céilí Drums (O18)

1st Conor Harnett, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

2nd Ciarán French, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

3rd Sorcha de Búrca, CCÉ, Cill Shléibhe, Tiobraid Árann

 

18A Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (Faoi 12)

1st Laoise Ní Chinnéide, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

2nd Éabha Ní Dhraighneain, CCÉ, Sráid an Mhuilinn, Corcaigh

3rd Marcus Ó Murchú, CCÉ, CAH, Luimneach

 

18B Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (12-15)

1st Cillian Ó Cathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Lucia Ní Mhurchú, CCÉ, CAH, Luimneach

3rd Niamh Ní Laogharnáin, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

 

18C Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (15-18)

1st Manus Ó hÉanáin, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

2nd Emma Nesbitt, CCÉ, Loughmore, Thiobraid Árann

3rd Conor Heaphy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

18D Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (O18)

1st Sarah O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Donal Ó Cuanáin, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

3rd Síomha Ní Mhearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

 

 

19A Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (Faoi 12)

1st Muireann Meade, CCÉ, Loughmore, Thiobraid Árann

2nd Tove Byers, CCÉ, CAH, Luimneach

3rd Seán Michael Ó Roideacháin, CCÉ, Craobh Thrá Lí, Ciarraí

 

19B Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (12-15)

1st Cian Smith, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Seán Neylon, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Liam Mac Giobúin, CCÉ, CAH, Luimneach

 

19C Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (15-18)

1st Micheál Mac Giobúin, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Naoise Ó Mearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Cian Ó Conghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

 

19D Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (O18)

1st Muireann Ní Shé, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Éanna Hyland, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

 

20A Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (Faoi 12)

1st Sarah Mc Namara, CCÉ, Ballynacally/Lissycasey, Clár

2nd Muireann Ní Chonchubhair, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Caoimhe Parry, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

 

20B Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (12-15)

1st Orlaigh Ní Mathúna, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Aibhín O'Neill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Alice Collins, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

20C Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (15-18)

1st Aideen Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Aisling McMahon, CCÉ, An Tulach, Clár

3rd Cian Ó Conghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

 

20D Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (O18)

1st Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Orlaith Ní Chléirigh, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

3rd Proinnsias Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

 

21A Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (Faoi 12)

1st Kate Roche, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

2nd Eve Crotty, CCÉ, Craobh Thrá Mhór, Port Láirge

3rd Grace Ní hIfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

21B Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (12-15)

1st Aisling Moroney, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

2nd Elitza Ní Chonchúr, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Meadhbh Ní Chathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

 

21C Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (15-18)

1st Gormfhlaith Ní Shíocháin Ní Bheoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Evan Gloeckner, CCÉ, Cathair Phort Láirge, Port Láirge

3rd Ronan Donnellan, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

21D Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (O18)

1st Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Donal Ó Cuanáin, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

3rd Darren Ó Droma, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

22A Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (Faoi 12)

1st Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Cora Finne, Clár

2nd Ciarán Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Clodagh Ní Mhaoileáin, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

 

22B Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (12-15)

1st Alana Ní Riordáin, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Aisling Moroney, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Lucy Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

22C Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (15-18)

1st Cáit Ní Fhreaghaile, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Hamish O'Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Clodagh Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

22D Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (O18)

1st Siofra Thornton, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Síomha Ní Mhearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Eimear Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

 

23A Ceol Beirte / Duets (Faoi 12)

1st Conchúir Mac An Bháird, Tove Byers, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Conor Brennan, Thomas Breen, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Caoimhe Parry, Jack Dilleen, CCÉ, Clarecastle-Ballyea/Doora-Barefield, Clár

 

23B Ceol Beirte / Duets (12-15)

1st Aoife Ní Thornóir, Eóin Ó Tornóir, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Art Ó Mearáin, Cillian Ó Cathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Edel Cusack, Noel O'Halloran, CCÉ, An Tulach/Doora-Barefield, Clár

 

23C Ceol Beirte / Duets (15-18)

1st Róisín Clancy, Shona O'Halloran, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Ellen O'Gorman, Joseph Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd Áine Murphy, Stephen Kennedy, CCÉ, An Tulach, Clár

 

23D Ceol Beirte / Duets (O18)

1st Emma Corbett, Thomas Aherne, CCÉ, Ballyduff/Ballinveela/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Conor O'Loughlin, Paul Farren, CCÉ, Cora Finne/Inis, Clár

3rd Donagh McElligott, Helen Coughlan, CCÉ, Lixnaw, Sciobairín, Ciarraí, Corcaigh

 

24A Ceol Trír / Trios (Faoi 12)

1st Conchúir Mac An Bháird, Marcus Ó Murchú, Tove Byers, CCÉ, CAH, Luimneach

2nd Aoibheann Ní Dhriseoll, Aoife Ní Dhuinnshleibhe, Darragh Ó Mathúna, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Colm Ó Riordáin, Cristóir Ó Bhríon, Eoghan Ó Múineacháin, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

24B Ceol Trír / Trios (12-15)

1st Diarmuid Mac an Bháird, Ferghus Walsh, Seán Ahern, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Áine Teape, Lucy Crowley, Lucy Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Eileen Costello, Eoin Costello, Jessie O'Connor, CCÉ, Clarecastle-Ballyea/Tulla, Clár

 

24C Ceol Trír / Trios (15-18)

1st Darragh Whelan, Jamie Garrihy, Matthew Ryan, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

2nd Cillian Ó Cathasaigh, Emily Coffey, Kate Ní Shé, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd David Barry, Niall Barry, Roisin Barry, CCÉ, Cathair Dún Iascaigh, Tiobraid Árann

 

24D Ceol Trír / Trios (O18)

1st Éamonn Ó Cadhla, Ian Mac Síthigh, Tadhg Ó Súilleabháin, CCÉ, Cr.Chrónáin/T.an Ghleanntáin, Corcaigh/Luim.

2nd Blaithín Ní Chinnéide, Keelan Mac Craith, Siofra Thornton, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Donagh McElligott, Helen Coughlan, Máire Ní Chiaraigh, CCÉ, Lixnaw, Sciobairín, Beanntraí, Ciarraí/Corcaigh

 

 

25A Bannaí Céilí / Céili Band (Faoi 12)

1st Crossfields Céilí Band, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Inchicronan, CCÉ, Croisín, Clár

3rd Baile Núis, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

25B Bannaí Céilí / Céili Band (12-15)

1st Tulóg, CCÉ, An Tulach, Clár

2nd Tulla Notes, CCÉ, An Tulach, Clár

3rd Crossfields Céilí Band, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

25C Bannaí Céilí / Céili Band (15-18)

1st Crossfields Céilí Band, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Tulóg, CCÉ, An Tulach, Clár

3rd Cnoc alla Céilí Band, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

25D Bannaí Céilí / Céili Band (O18)

1st Banna Ceoil Chnoc na Gaoithe, An Tulach, Clár

2nd Taobh na Mara, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd The Thatch Céilí Band, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

26A Grúpaí Ceoil (Faoi 12)

1st Inchicronan, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Ceoltoirí Réalta, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Ceoltóirí Réalt na Maidíne, CCÉ, CAH, Luimneach

 

26B Grúpaí Ceoil (12-15)

1st Tigh na Coille, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

2nd Inchicronan, CCÉ, Croisín, Clár

3rd Ceoltóirí Chronáin, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

26C Grúpaí Ceoil (15-18)

1st Tigh na Coille, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

2nd Tulóg, CCÉ, An Tulach, Clár

3rd Ceoltóirí Carraig Áille, CCÉ, CAH, Luimneach

 

26D Grúpaí Ceoil (O18)

1st Cnoc Alla, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Ceoltóirí Cois Laoí, CCÉ, Western Road, Cork City, Corcaigh

 

 

27F Bannaí Máirseála, Cairdín / Accordion Marching Bands (Faoi 18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

27D Bannaí Máirseála, Cairdín / Accordion Marching Bands (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

28F Bannaí Máirseála, Feadóg Mhór / Flute Marching Bands (Faoi 18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

28D Bannaí Máirseála, Feadóg Mhór / Flute Marching Bands (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

29F Bannaí Máirseála, Rogha Ghléas / Miscellaneous Marching Bands (Faoi 18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

29D Bannaí Máirseála, Rogha Ghléas / Miscellaneous Marching Bands (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

30E Bannaí Máirseála, Píb / Pipe Marching Bands (Aon Aois/Any Age)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

 

31A Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (Faoi 12)

1st Sióbhán Nic Chraith, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Grace Ní hIfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Evanne Kerin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

31B Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (12-15)

1st Éimhear Ní Fhlannabhra, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Ellen De Búrca, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

3rd Molly Ní Shíthigh, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

31C Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (15-18)

1st Gormfhlaith Ní Shíocháin Ní Bheoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Siobhán Ní Chróinín, CCÉ, Sráid an Mhuilinn, Corcaigh

3rd Aoibheann Ni Chosgair, CCÉ, Caladh on Threoigh/Baile Brun, Luimneach

 

31D Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (O18)

1st Siobhán (Seoisimhín) Aingléis, CCÉ, Laitean Cuileann, Tiobraid Árann

 

32A Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (Faoi 12)

1st Naoise Mac Murchadha, An Rinn, Port Láirge, Ir

2nd Seán Ó Súilleabháin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

3rd Conor Ó Súilleabháin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

 

32B Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (12-15)

1st Amhlaoibh Ó Síocháin Ó Beoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Dubhalta Mac Murchadha, CCÉ, Ballyduff/Ballinveela/Ballysaggart, Port Láirge

3rd Paddy Ó hÓgain, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

32C Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (15-18)

1st Liam Ó Brúdair, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Ryan Mc Grath, CCÉ, Tulach Sheasta, Tiobraid Árann

3rd Manus Ó hÉanáin, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

 

32D Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (O18)

1st Proinnsias Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Daithí Ó Riordáin, Kilmore, Granagh, Limerick

 

 

33A English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (Faoi 12)

1st Cáit Ní Chonchúir, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Sarah Neville, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

3rd Matilda Geraghty, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

 

33B English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (12-15)

1st Aoife Ní Riordáin, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Cáit Ní Shúilleabháin, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Cláir Ní Laighin, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

33C English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (15-18)

1st Iona Ritchie, CCÉ, Cathair Phort Láirge, Port Láirge

2nd Máiréad Ní Mhúineacháin, CCÉ, Sráid an Mhuilinn, Corcaigh

3rd Caoimhe Craddock, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

 

33D English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (O18)

1st Denise Whelan, Ruan, Clár

2nd Sinead Quinn, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

3rd Sorcha Ní Chorcoráin, CCÉ, Doora-Barefield, Clár

 

34A English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (Faoi 12)

1st Gavin Ó Fearghail, CCÉ, Cluain Chreadhail, Luimneach

2nd Paddy Ó Maoláin, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

3rd Aodhán Mangan, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

 

34B English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (12-15)

1st Darragh Ryan, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

2nd Daire Meehan, CCÉ, Croisín, Clár

3rd Paul Somers, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

34C English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (15-18)

1st Liam Ó Brúdair, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Ryan Mc Grath, CCÉ, Tulach Sheasta, Tiobraid Árann

3rd Mark O'Leary, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

 

34D English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (O18)

1st Eoin de Búrca, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

2nd Donal Tydings, CCÉ, Craobh Thrá Lí, Ciarraí

3rd Philip Brennan, CCÉ, Craobh na Sionna, Clár

 

 

35A Feadaíl / Whistling (Faoi 12)

1st Eimear Clancy, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Maisie Ní Cheallacháin, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Gráinne Ní Lúínn, CCÉ, CAH, Luimneach

 

35B Feadaíl / Whistling (12-15)

1st Liam Clancy, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Kellianne French, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

3rd Cormac Byrne, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

35C Feadaíl / Whistling (15-18)

1st Siadbh Ní Reamoinn, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

2nd Katie Harte, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

35D Feadaíl / Whistling (O18)

1st Liam Jones, CCÉ, Clochliath, Clár

2nd Proinnsias Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

3rd Katie Donoghue, CCÉ, East Clare, Clár

 

36A Portaireacht / Lilting (Faoi 12)

1st Orlaith Ní Dheiseach, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Eimear Clancy, CCÉ, Croisín, Clár

3rd Caoimhe Shannon, CCÉ, Inisdiomáin, Clár

 

36B Portaireacht / Lilting (12-15)

1st Liam Clancy, CCÉ, Croisín, Clár

2nd Cathal Ó Slatara, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Emer Gantley, CCÉ, Croisín, Clár

 

36C Portaireacht / Lilting (15-18)

1st Siobhán Ní Dhonnabháin, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

2nd Liam Ó Brúdair, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Caoimhe Craddock, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

 

36D Portaireacht / Lilting (O18)

1st Proinnsias Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Donagh McElligott, CCÉ, Lixnaw, Ciarraí

3rd Eoghan MacCraith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

 

37E Amhráin Nuacheaptha, Gaeilge / Newly Composed Songs in Irish (Aon Aois/Any Age)

1st Diarmaid Ó hEachthigheirn - Táim in Arrears, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

2nd Seán Ó Muimhneacháin - Aiséirí Dhónail, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

3rd Muiris Mac Giolla Choda - Mise Is Cáit Is a Mam, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

 

38E Newly Composed Songs in English / Amhráin Nuacheaptha, Béarla (Aon Aois/Any Age)

1st Philip Brennan- The Songmaker, CCÉ, Craobh na Sionna, Clár

2nd Muiris Mac Giolla Choda - Dance Like A Star, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Seán de Brún - The Half Door, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

 

39E Píosaí Ceoil Nuacheaptha / Newly Composed Tunes (Aon Aois/Any Age)

1st Jennifer Sargent - The Humours of Killawardy, CCÉ, Loughmore, Thiobraid Árann

2nd Leah Ní Mhurchú - Trip To Chester, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Matthew Ryan - The Ray of Light Reel, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

 

 

40A Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (Faoi 12)

1st Caisleán Nua A, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

2nd Sliabh gCua, Sliabh gCua, Port Láirge

3rd Caisleán Nua B, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

 

40B Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (12-15)

1st Caislean Nua A, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

2nd Stradbally, Stradbally, Port Láirge

3rd Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

 

40C Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (15-18)

1st Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Caislean Nua A, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

 

40D Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (O18)

1st Caisleán Nua A, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

2nd Bothar Buí, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

41A Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (Faoi 12)

1st Clonmore, Clonmore, Thiobraid Árann

2nd Baile Núis, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Sliabh gCua, Sliabh gCua, Port Láirge

 

41B Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (12-15)

1st Bothar Buí, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

 

41C Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (15-18)

1st Ardacha/Carraigchiarraí, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

2nd Baile Núis/Cloch na Coillte, CCÉ, Baile Núis, Cloch na Coillte, Corcaigh

 

41D Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

 

42A Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (Faoi 12)

1st Caisleán Nua A, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

2nd Caisleán Nua B, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

3rd Sciobairín, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

42B Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (12-15)

1st Bothar Buí, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Kilcummin, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

3rd Sciobairín, CCÉ, Sciobairín, Corcaigh

 

42C Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (15-18)

1st Cill Áirne, Spa, Kate, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Spa, Erin, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

3rd Ardacha/Carraigchiarraí, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

 

42D Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (O18)

1st Ros Cré, Thiobraid Árann

2nd Caisleán Nua A, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

3rd Baile Núis, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

43A Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (Faoi 12)

1st Clonmore, Clonmore, Thiobraid Árann

2nd Bothar Buí, Team Gavin, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Baile Núis Buí, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

43B Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (12-15)

1st Ardacha/Carraigchiarraí, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

2nd Bothar Buí, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Baile Núis, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

43C Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (15-18)

1st Baile Núis/Cloch na Coillte, CCÉ, Baile Núis, Cloch na Coillte, Corcaigh

2nd Sliabh gCua, Sliabh gCua, Port Láirge

3rd Baile Núis- Dearg, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

43D Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (O18)

1st Baile Núis/ Cloch na Coillte, CCÉ, Baile Núis, Cloch na Coillte, Corcaigh

 

 

44A Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (Faoi 12)

1st Ballydonoghue Lisselton, Aoibhín, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Sráid an Mhuilinn Team R, CCÉ, Sráid an Mhuilinn, Corcaigh

3rd Kilcummin, Cliona, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

 

44B Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (12-15)

1st St Mary's, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

2nd St Maura's, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

 

44C Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (15-18)

1st Rithim an Chláir: Sráid Na Cathrach, CCÉ, Laichtín Naofa, Clár

2nd Cill Áirne, Spa, Erin, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

3rd Kilcummin, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

 

44D Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (O18)

1st Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Sliabh Luachra, Raecaol, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

3rd Caisleán Nua A, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

 

45A Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (Faoi 12)

1st Kilcummin, Jack, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

3rd St John's, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

45B Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (12-15)

1st Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Rithim an Chláir: Sráid Na Cathrach, CCÉ, Laichtín Naofa, Clár

3rd St John's, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

45C Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (15-18)

1st Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Kilcummin, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

3rd St John's, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

 

45D Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (O18)

1st Rithim an Chláir, CCÉ, Laichtín Naofa, Clár

2nd Céimeanna Cill Áirne, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

3rd Lissycasey, CCÉ, Ballynacally/Lissycasey, Clár

 

 

46F Rince Leathsheit Measctha / Half Set, Mixed (Faoi 18)

1st Slabh gCua, Sliabh gCua, Port Láirge

2nd Cill Áirne, Spa, Cian, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

3rd Cill Áirne, Abbeycross, Cillian, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

 

46D Rince Leathsheit Measctha / Half Set, Mixed (O18)

1st Cill Áirne, Spa, Kianan, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Bothar Buí, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Cill Áirne, Spa, Tom, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

 

47L Rince Seit, Measctha, Os cionn 35 / Full Set, Mixed, O35 (O35)

1st Cill Áirne, Spa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Rinceoiri Clár, Lissycasey, Clár

 

48A Rince ar an Sean-Nós (Faoi 12)

1st Seán Fennell, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

2nd Adam Mac An Bháird, CCÉ, Cluain Chreadhail, Luimneach

3rd Bethan Marsh, CCÉ, Kilfenora, Clár

 

48B Rince ar an Sean-Nós (12-15)

1st Conor Fennell, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

2nd Aaron Townsend, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

3rd Cáit de Búrca, CCÉ, Cill Shléibhe, Tiobraid Árann

 

48C Rince ar an Sean-Nós (15-18)

1st Eoin Killeen, CCÉ, Inis Cathaigh, Clár

2nd Caelainn Mc Grath, CCÉ, Caisleán Nua, Tiobraid Árann

3rd Ada Kenny, CCÉ, Kilfenora, Clár

 

48D Rince ar an Sean-Nós (O18)

1st Victoria Breathnach, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Kieran Browne, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

3rd Alannah Ní Chiosáin, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

 

49G Comhrá Gaeilge (Faoi 9)

Q Áine Déiseach, CCÉ, Chloich na Coillte, Corcaigh

Q Kate Breathnach, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

Q Mícheal Ó Laoire, Cill na Mona, Clár

Q Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

Q Evanne Kerin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

49H Comhrá Gaeilge (9-11)

Q Finín Ó Conaill, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

Q Lia Ní Shiúrtán, CCÉ, Garryowen, Luimneach

Q Daithí Ó Laoire, Cill na Mona, Clár

Q Aoife Ní Mhuircheartaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

Q Éimear Ní Chonchúir, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

49I Comhrá Gaeilge (11-13)

Q Sinéad Ní Rinn, CCÉ, Craobh na Dúglaise, Corcaigh

Q Siobhan ni Dubhda, CCÉ, Loughmore, Tiobraid Árann

Q Sadhbh Ní Shiúrtán, CCÉ, Garryowen, Luimneach

Q Tadhg Ó Laoire, Cill na Mona, Clár

Q Pádraig Ó Muircheartaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

49J Comhrá Gaeilge (13-15)

Q Diarmuid Ó Seanacháin, CCÉ, CAH, Luimneach

Q Sineád Ní Dhulaing, CCÉ, Craobh na hInse, Clár

Q Aodhagán Ó Riordáin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

Q Rachel Ní Dhálaigh, CCÉ, Craobh na hInse, Clár

Q Cadhla Ní Chaoimh, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

 

49K Comhrá Gaeilge (15-18)

Q Oisín Ó Síocháin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

Q Seoda Ní Chaoimh, CCÉ, Craobh na Coradh, Clár

Q Méabh Ní Chonaill, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

Q Caoimhe Ní Fhlannabhra, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

Q Caoimhe Ní Fhlannabhra, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

 

 

50A Storytelling (Faoi 12)

1st Siobhan Ní hAodha, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Kelly Ann Buttimer, CCÉ, Dúnmaonmhuí, Corcaigh

3rd Máire Ní Fhloinn, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

 

50B Storytelling (12-15)

1st Muiris Buttimeir, CCÉ, Dúnmaonmhuí, Corcaigh

2nd Gearóid Evans, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

3rd Hannah Morrissey, CCÉ, Clarecastle-Ballyea, Clár

 

50C Storytelling (15-18)

1st Shannon Buttimer, CCÉ, Dúnmaonmhuí, Corcaigh

2nd Diarmuid Ó Croinín, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Emma Ní Glaisne, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

50D Storytelling (O18)

1st Sonny Egan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Brendan O'Sullivan, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Seán Ó Muimhneacháin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

 

51A Scéalaíocht (Faoi 12)

1st Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Evanne Kerin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

3rd Lára Ní Fhrainclín, CCÉ, Lattin Cullen, Tiobraid Árann

 

51B Scéalaíocht (12-15)

1st Sinéad Ní Rinn, CCÉ, Craobh na Dúglaise, Corcaigh

2nd Éimhear Ní Fhlannabhra, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Aodhagán Ó Riordáin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

 

51C Scéalaíocht (15-18)

1st Siobhán Ní Chróinín, CCÉ, Sráid an Mhuilinn, Corcaigh

 

51D Scéalaíocht (O18)

1st Alannah Ní Chiosáin, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Ristéard Béimis, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh, Baile an Chollaigh, Corcaigh